پاپ_آپ

آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

استخدام بانک صادرات سال 91

استخدام بانک صادرات سال 91

بانک صادرات به منظور تأمين بخشي از نيروي انساني موردنياز خود براي شغل متصدي امور بانکي (تحويلدار)، تعدادي داوطلب زن (حداکثر 20% در هر استان) و مرد واجد شرايط را به شرح زير بر اساس ضوابط آيين نامه استخدامي مربوط، از طريق انجام آزمون، مصاحبه، معاينات پزشکي و ... استخدام مي نمايد.


مدرک تحصيلي حداکثر سن حداقل معدل کل
لیسانس با رشته های تحصیلی: 
حسابداري ـ حقوق ـ آمار ـ کامپيوتر با گرايش¬هاي «نرم افزار ـ سخت افزار» ـ فن¬آوری اطلاعات (IT) ـ صنايع با گرايش برنامه ريزي و تحليل سيستم ها ـ علوم اقتصادي با گرايش هاي «بازرگاني ـ نظري ـ صنعتي ـ اقتصاد کشاورزي ـ پول¬وبانکداري» ـ مديريت با گرايش هاي «بازرگاني ـ صنعتي ـ دولتي ـ بيمه ـ امور گمرکي ـ بانکداري ـ فن آوری اطلاعات(IT)» ـ رياضي گرايش «محض و کاربردي»
30 سال
(متولدين بعد از 01/02/1361)
14الف) شرايط استخدام
تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران.
التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي.
متدين به يکي از اديان رسمي کشور.
عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در کليه سازمانها و نهادها (دولتی و خصوصی).
تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني طبق تشخيص مراجع پزشکي مورد نظر بانک.
عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان گردان.
نداشتن سابقه محکوميت قضايي که موجب محروميت از حقوق اجتماعي گردد و همچنين عدم اشتهار به فساد اخلاقي.
انجام خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم جهت آقايان (معافيت پزشکي درصورت تأييد مراجع پزشکي بانک)
بومي شهر مورد تقاضا.
تبصره: صرفاً شهر محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می‌باشد.

ب) نحوه ثبت نام
متقاضيان واجد شرايط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامي مي بايست از ساعت 9 صبح روز سه¬شنبه مورخ 1391/03/03 با مراجعه به سايت اينترنتي بانک به آدرس www.bsi.ir نسبت به تکميل فرم ثبت نام موجود در سايت مذکور اقدام و شماره رهگيري خود را جهت پيگيري يادداشت نمايند. مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز سه¬شنبه مورخ 09/03/1391 تعیین گردیده و به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد.

قبل از واریز وجه ثبت نام، مراجعه به راهنماي ثبت نام الکترونیکی آزمون استخدامی موجود در سايت و مطالعه دقیق آگهی استخدام و اطلاع از شرایط استخدامی، پیش از شروع مراحل ثبت نام، ضروری است. زیرا پس از واریز وجه ثبت نام، استرداد آن امکان پذیر نمی‌باشد.

واجدین شرایط نسبت به واریز وجه ثبت نام به مبلغ 000/220 ریال از طریق درگاه بانک صادرات ایران و دریافت شماره پرونده و رمز عبور ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است هنگام ثبت نام، داشتن اسکن عکس 43 پرسنلي تمام¬رخ با پشت زمینه سفید، با عرض 300 و ارتفاع 400 پيکسل و با فرمت JPG در رايانه الزامی است.

پس از دریافت شماره پرونده و رمز عبور نسبت به ثبت نام اقدام و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند. ضمناً تا تاریخ 10/03/1391 امکان اصلاح اطلاعات وارد شده توسط داوطلبان وجود دارد.

مسئوليت صحت ثبت اطلاعات در سايت اينترنتي به عهده شخص متقاضي مي باشد. بديهي است متعاقباً نسبت به اخذ و بررسي مدارک شناسايي، تحصيلي و ... پذيرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغايرتي در مندرجات مدارک ارائه شده با شرايط آگهي بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامي متقاضي در هر مرحله جلوگيري به عمل خواهد آمد و متقاضي حق هيچگونه اعتراضي را نخواهد داشت.

ج) ساير نکات
جانبازان، آزادگان و خانواده محترم «شهدا، مفقودالاثرها، آزادگان و جانبازان از کار افتاده کلي (غير قابل اشتغال)» بر اساس قوانين و مقررات مربوط از حداکثر 5 سال ارفاق سني بهره مند مي باشند.
ایثارگران عزيز فوق الذکر و فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته، از کارافتاده و مستمري بگير بانک صادرات ايران و کارکنان قرارداد موقت بانک از پرداخت 50% هزينه ثبت نام معاف مي باشند.

چنانچه در هر يک از مراحل استخدام و بعد از آن مشخص گردد متقاضي با مقطع تحصيلي بالاتر از مقطع اعلام شده شرکت نموده است، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وي ممانعت به عمل خواهد آمد.
پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه مورخ 22/03/1391 لغایت چهارشنبه مورخ 24/03/1391 از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی قابل دریافت می‌باشد.

آزمون استخدامي در روز جمعه مورخ 26/03/1391 رأس ساعت 9 صبح برگزار مي گردد. نشانی محل برگزاري آزمون متعاقباً در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.


مفاد آزمون استخدامی جمعاً 100 سوال به شرح زیر می‌باشد:

ردیف

مواد آزمون

تعداد سوال

توضیح

1

شناخت عمومی رایانه

20

مفاهیم اولیه از اینترنت، windows ، word ،excel در سطح ICDL

2

اطلاعات عمومی در زمینه بانکداری

20

مفاهیم بانکداری، اقتصاد، پول، سرمایه و ارز

3

زبان انگلیسی

20

ترجیحاً زبان عمومی بانکداری داخلی

4

هوش و استدلال منطقی

20

هوش، استدلال منطقی، حل مسأله و
استعداد تحصیلی

5

حسابداری و ریاضی

20

مفاهیم پایه حسابداری و ریاضی


مطالب مرتبط

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش