پاپ_آپ

آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

تولید برق با استفاده از نیروی باد در دانشگاه ارومیه

رئیس دانشگاه ارومیه از تولید برق با استفاده از نیروی باد در استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: این پروژه با همکاری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در حال انجام است.

دکتر حسن صدقی در گفتگو خبرنگارمهر، با اشاره به کاربردی شدن پایان نامه‌های دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: با تمام سازمان ها و نهادهای مستقر در استان رایزنی های لازم را انجام داده ایم.

وی ادامه داد: تمام سازمانها و نهادها مشکلات خود را با دانشگاه در میان گذاشته و خواستار رفع آن شده اند، موضوعات مذکور بررسی شده و به عنوان موضوع پایان نامه به دانشکده ها ارسال شده است.
 
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: به عنوان مثال یکی از پروژه‌هایی که مطرح شده از سوی شهرداری ارومیه در رابطه با بازیافت زباله ها بوده که دانشجویان فنی و کشاورزی در این زمینه فعالیت می کنند.
 
وی ادامه داد: یکی دیگر از پروژه ها که اکنون با شرکت توزیع برق استان درحال همکاری آن هستیم استفاده از نیروی باد منطقه آذربایجان برای تولید برق است که با اجرای آن هزینه های برق بسیار کاهش خواهد یافت.
 
صدقی افزود: دانشجویانی که در پروژه‌های کاربردی فعال شوند مبلغ کمکی بیشتری نسبت به دانشجویانی که در پروژه‌های تئوری فعال هستند دریافت می کنند، همچنین این دانشجویان مبالغی را هم به عنوان حق الزحمه از سازمانی که کار پروژه را سفارش داده دریافت می کنند.

مطالب مرتبط

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش